Koszulki reklamowe

Próbujesz odnaleźć sposobu na niebanalną reklamę? Nie chcesz, ażeby twoje gadżety reklamowe okazały się czymś, co momentalnie trafi do kosza? Świetnym pomysłem na reklamę są koszulki z nadrukiem. Koszulki to część odzieży, którą nosi każdy i której przenigdy nie jest za dużo. Są praktyczne i obdarowana osoba będzie ją nosić pamiętając o Ci, a równocześnie pokazując ją innym. Druk na koszulkach to ma możliwość być twoje logo, nazwa firmy albo niebanalny rysunek przyciągający uwagę z napisem odnoszącym się do twojej działalności.

Koszulki reklamowe mogą mieć nadruk wyprodukowany w różnej technice. Innowacyjne metody pozwalają na zyskanie nadruku o dużej trwałości, żywych barwach i odporności na czynniki zewnętrzne. Zapewniają, że druk na koszulkach nie zostanie uszkodzony w trakcie prania, prasowania ani nie zostanie wytarty w trakcie użytkowania koszulki z nadrukiem. Dzięki silnym i żywym kolorom nadruku koszulki reklamowe mogą występować w każdym, wręcz ciemnym kolorze. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

W zależności od ilości barw, wielkości nadruku i nakładu koszulek polecana jest inna technika nadruku. Przy ograniczonej ilości barw poleca się metodę sitodruku, ponieważ jest bardzo trwała, a cena uzależniony jest od ilości kolorów. W przypadku mniejszego nakładu najlepiej opłacalna jest folia wgrzewana na odzież. Nadaje się świetnie do napisów i zwyczajnych rysunków. Do bardziej nieprostych, zaawansowanych rysunków najlepiej nadaje się druk cyfrowy. Ta metoda pozwala na zyskanie efektów, które są niemożliwe w przypadku innych technik.

Zobacz więcej: koszulki reklamowe.

0 komentarze:

Prześlij komentarz